Przejdź do treści

O Nas

Nasze początki

Olejarnia Salia to owoc marzeń i pasji Anety i Andrzeja Salwin, którzy od 30 lat realizują ideę samowystarczalności i zdrowego, naturalnego trybu życia. Ich przygoda rozpoczęła się od pragnienia posiadania własnego domu i kawałka ziemi, a z biegiem lat przerodziła się w styl życia, w którym liczy się bliskość natury, ekologia i zdrowa żywność.

Na terenie gospodarstwa państwa Salwin znajdują się m.in. pasieka, kurnik oraz ogród warzywny. Aneta i Andrzej własnoręcznie przygotowują przetwory, kiszonki, wędliny oraz pieczywo. Jednak ich prawdziwą pasją stało się tłoczenie olejów na zimno.

Prosto z Natury

Jako rodzinna firma, kierujemy się zasadami uczciwości, szacunku do natury i dążenia do doskonałości. Chcemy dzielić się z naszymi klientami tym, co najlepsze – zdrowymi, pełnowartościowymi, naturalnymi olejami, które są esencją naszej pracy i pasji.

Naturalne, tradycyjne metody tłoczenia

Nasze oleje powstają poprzez tłoczenie na zimno, co pozwala zachować wszystkie cenne właściwości i głęboki smak surowców.

Najwyższa jakość, od nasiona do butelki

Osobiście nadzorujemy każdy etap produkcji - od selekcji najlepszych nasion, przez tłoczenie, aż po wysyłkę do klienta docelowego.

Pasja, doświadczenie i rodzinna tradycja

Olejarnia Salia to owoc 30 lat doświadczeń Anety i Andrzeja Salwin w dążeniu do samowystarczalności i produkcji zdrowej żywności.